Novinky


27.12.20 - Předpověď pro rok 2021

Nový článek Předpověď pro rok 2021

17.10.20 - Novoluní

Nový článek o Novoluní 16.10.2020 v sekci Astromedicína.

22.11.18 - Homeopatie do kapsy

 e-shop 

Napsala a vydala jsem knihu HOMEOPATIE DO KAPSY - První pomoc, Autopatie, Tkáňové soli, můžete si ji objednat přes náš kontakt: fatima@fatima-astro.cz. Ukázky z knihy můžete vidět zde.

Astromedicína

NOVOLUNÍ 16.10.2020

V pátek 16. října ve 21:30h nastává novoluní ve znamení VAH. Měli bychom si uvědomovat svou jedinečnost a před nikým se příliš nesklánět. Každý z nás je originál a je nutné nacházet vztah k sobě a vážit si sám sebe za to, co jsme každý z nás dokázal. Mnohdy i maličkost je velký čin, protože jsme překonali sami sebe. Člověk má jednat i podle svého citu, a učit se ponořit do svého nitra tak, aby pochopil, co vlastně chce.
 
Novoluní ve znamení Vah nás vede k zamyšlení nad sebou a nad naším konáním a nechá nás přemýšlet o tom, co bychom chtěli na sobě zlepšit.
 
Mohou na nás padat chmury a daleko více než kdy jindy si připouštět problémy, se kterými se zrovna potýkáme. Je třeba se naučit oddělit důležité od toho méně důležitého a začít se dívat na svět kolem sebe trochu optimisticky. Nic netrvá věčně. Nenechat se zlomit kritikou někoho jiného, nenechat se příliš omezovat ostatními, i když se o to mohou velmi snažit. Je dobré vyčistit atmosféru kolem sebe. Můžeme se také cítit opuštění a nepotřební. Nyní jsme vedeni k tomu, abychom vyčistili krizové situace kolem sebe a sundali klapky z očí a začali se dívat z jiného úhlu pohledu. K tomu velmi pomáhá být chvíli sám se sebou a naslouchat svému nitru.
 
Hlavou se nám může honit mnoho myšlenek a připouštět si starosti o své děti, ale je nutné podotknout: „že kaše se nikdy nejí tak horká, jak se uvaří.“
 
Najednou, jako by bylo všeho moc a začínáme toužit daleko víc po svobodě. Cítíme se velmi svázáni nejen okolnostmi, ale je nutné si uvědomit, že se také svazujeme sami. Jen pozor na to, abychom neztratili svoji nezávislost. O tom zřejmě hodně můžeme uvažovat, ale je také dobré si to nejen uvědomit, ale i konat. Osvobodit se dá i tak, že otevřeně vyjádřím svůj názor a nechám ostatní, ať si ho zpracují, jak umí. Možná mě nepochopí, ale to je jen jejich problém. Aspektace totiž ukazují, že se neustále vracíme k tomu, abychom se naučili přijímat názory těch druhých.
 
Je na čase začít se těšit ze života a nejen si stěžovat, že to není tak, jak bychom si představovali. To, jak vedeme svůj život, je pouze na nás samotných a nemůžeme z toho vinit jen ty druhé. Hledejme ve svém nitru lásku k sobě a potom ji najdeme i v těch druhých.
 
Na povrch mohou vystupovat problémy z minulosti, proto je nutné sebrat všechny své síly a postavit se jim, aby již nikdy nemohly přijít. Pokud hledáš nové zaměstnání nebo čekáš na postup ve své kariéře, čekej překážky, ale nikoli prohru. Tu si můžeš zvolit jen ty sám svými strachy a obavami.
 
Jedná se o velmi dobrou dobu na duchovní vzestup a řešení svých karmických problémů. Navštiv konstelace, nebo začni odpouštěním sobě samému a těm ostatní, kteří ti na tvé cestě životem jakkoli ublížili.
 
Přeji všem krásné a harmonické novoluní a meditaci, která vás provede všemi bolestmi bez velkých šrámů.