Produkty

Novinky


27.12.20 - Předpověď pro rok 2021

Nový článek Předpověď pro rok 2021

17.10.20 - Novoluní

Nový článek o Novoluní 16.10.2020 v sekci Astromedicína.

22.11.18 - Homeopatie do kapsy

 e-shop 

Napsala a vydala jsem knihu HOMEOPATIE DO KAPSY - První pomoc, Autopatie, Tkáňové soli, můžete si ji objednat přes náš kontakt: fatima@fatima-astro.cz. Ukázky z knihy můžete vidět zde.

Produkty

U nás můžete zakoupit vedle potravinových doplňků některých českých i zahraničních výrobců i některé veterinární přípravky a tkáňové soli

 
EPAM
 
V naší nabídce máme mimo jiné všechny výrobky řady EPAM. Jde o tibetské preparáty, kde není použito žádných stabilizátorů, konzervantů, aromat, barviv, či jiných chemikálií. Výrobky neobsahují ani látky, které by byly cizí živému organizmu.

Modifikace, které blahodárně působí při chronických onemocněních trávicích orgánů jako žaludku, jater, žlučníku, při žaludečních a dvanácterníkových vředových chorobách, zánětu ledvin atd. Velmi se hodí pro rekonvalescenci po operacích. EPAMy aktivují a obnovují imunitní systém, blahodárně působí i též na potenci. Některé výrobky z této řady jsou vhodné i při rakovinových onemocněních. Tyto potravinové doplňky se velice přibližují k působení homeopatických léků.

Všechny výrobky značky EPAM jsou doplněny na svých obalech léčebnými obrazy z cyklu "Meditace třetího tisíciletí". 

EPAMy jsou určené pro pomalejší a jemnější působení ale při jejich pravidelném užívání lze ovlivnit proces uzdravování i u vážnějšího onemocnění. Jsou vhodné pro preventivní užívání. Pro děti a osoby alergické na propolis nabízíme EPAM 7.
epam
 

Energy Group
 
Z českých produktů nabízíme výrobky firmy ENERGY GROUP a.s. Všechny přípravky jsou vyvinuty podle principů staré čínské medicíny, s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance. Firma vychází plně z přírodních zdrojů a její přípravky jsou šetrné k organismu. Jsou zde i produkty bez alkoholu, které mohou bez obav používat děti a lidé s intolerancí na alkohol. 

K výrobě se používají nejkvalitnější a prověřené suroviny, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na zdraví člověka. 

Kromě přípravků pro harmonizaci zdraví člověka, firma také produkuje přírodní kosmetiku a veterinární přípravky. 
Energy Group


Shüsslerovy tkáňové soli
 
Shüsslerovy tkáňové soli jsou odvozeny od 12-ti základních minerálních solí, které se nacházejí v tkáních a buňkách lidského organismu. V 19.století tkáňové soli definoval Dr.W.H.Shüssler ( lékař a homeopat ). Díky dlouhé tradici lze využít bohaté empirické znalosti a zkušenosti.

Tkáňové soli jsou základní minerální živiny, které se nacházejí v lidském organismu. Jejich rovnováha a správný pohyb v tkáních a buňkách jsou nevyhnutelné pro udržení zdraví. Nedostatečný příjem nebo nezdravé návyky, strava a stres, způsobují jejich nedostatek v těle a k narušení minerální rovnováhy. To se nakonec projeví zdravotními problémy. 
soli