Novinky


27.12.20 - Předpověď pro rok 2021

Nový článek Předpověď pro rok 2021

17.10.20 - Novoluní

Nový článek o Novoluní 16.10.2020 v sekci Astromedicína.

22.11.18 - Homeopatie do kapsy

 e-shop 

Napsala a vydala jsem knihu HOMEOPATIE DO KAPSY - První pomoc, Autopatie, Tkáňové soli, můžete si ji objednat přes náš kontakt: fatima@fatima-astro.cz. Ukázky z knihy můžete vidět zde.

Homeopatická poradna

Napsala a vydala jsem knihu HOMEOPATIE DO KAPSY - První pomoc, Autopatie, Tkáňové soli, můžete si ji objednat přes náš kontakt: fatima@fatima-astro.cz.

                                                                       e-shop

      HOMEOPATIE DO KAPSY - První pomoc, Autopatie, Tkáňové soli 

      Kniha se od ostatních homeopatických knih odlišuje tím, že jsou v ní uvedeny všechny 3 způsoby homeopatické léčby, které se užívají.

       Ukázka z knihy v pdf

      Vydáno na světový den Homeopatie a současně na Světový týden homeopatie, kterým si připomínáme narození objevitele a zakladatele homeopatie, německého lékaře Samuela Hahnemanna, který se narodil 10. 4. 1755.

Anotace:

      Každý z nás se jednou setkal s náhlou horečkou, hmyzím kousnutím nebo řešil neustávající kašel. Z těchto důvodů jsem vydala knihu „Homeopatie do kapsy“. Je také určena pro všechny, kteří chtějí najít cestu k homeopatii a nikdy se s ní nesetkali. Pomůže seznámit se s příznivými účinky na organismus. Také seznamuje s několika cestami homeopatického léčení. Jedná se o klasickou homeopatii, autopatii (léčení vlastní slinou) a nakonec léčbu tkáňovými solemi. Kniha je přehledná, vždy s vysvětlením každé z metod. 
Na konci této knihy je přehled nemocí pro použití tkáňových solí.

Kniha "Homeopatie do kapsy" může být dobrým pomocníkem na cestě k upevnění svého zdraví. 

----------------

Vlastním nákladem autorky, v dubnu 2018, lepená vazba, I. vydání, stran 104. ISBN: 978-80-270-3636-3

Rozměry: 20 x 14 cm, hmotnost 145 g.

Cena 169,- Kč. 

-----------------